Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Фестиваль науки та робототехніки «Roboterra»

              

Oksana Pylypenko

Сьогодні 12.05.2023 на базі КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» відбувся фестиваль науки та робототехніки «Roboterra». Україна: вистоїмо, переможемо, відбудуємо.

Зібрались талановиті, творчі, ерудовані діти, які демонстрували свої вміння у сфері роботобудування, інженерії та архітектури.

Учні нашої школи Овчаренко Данило та Безворотний Ярик також взяли участь та гідно змагались у категорії «Сумо», що передбачає створення робота для виштовхування супротивника за межі рингу.

Щиро вдячна учням за наполегливу працю та творчий підхід у нашій спільній роботі.

Золотоніська Гімназія ім СД Скляренка

"Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!": фестиваль науки і робототехніки „Roboterra. Україна"

http://zologym.co.ua/vystoimo-peremozhemo-vidbuduiemo.../

За ініціативи колективу комунального закладу „Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради“ та сприяння обласного Управління освіти і науки 12 травня 2023 року на базі згаданого закладу освіти відбувся фестиваль науки і робототехніки „Roboterra. Україна: Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!“.

Захід мав на меті залучити дітей до науки та робототехніки, а також допомогти їм побачити світ досліджень та інновацій. Присвячений він був відбудові України після Перемоги.

Учениця 8-Б класу Крістіна Терісаян взяла участь у категорії “Сумо дистанційне” та була відзначена дипломом учасника. Учениця проявила себе старанною, завзятою і креативною.

     

Благодатнівська ЗОШ

    

https://suspilne.media/474310-vistoimo-vidbuduemo-u-cerkasah-diti-pokazali-ak-vidbudovuvatimut-ukrainski-mista-za-dopomogou-robotiv/?fbclid=IwAR3uGmC55iIdtyCMDdz2pY26XqG28Jnqe9LubjyfklyvjYz-uPglf7vm6ck« повернутися до списку новин