A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Якісна освіта – один із найпотужніших перевірених засобів сталого розвитку суспільства

Дата: 28.03.2022 22:57
Кількість переглядів: 6

Валерій Данилевський

Якісна освіта – один із найпотужніших перевірених засобів сталого розвитку суспільства. Серед методів досягнення цієї мети та одним із напрямків професійного розвитку науково-педагогічних працівників є підвищення кваліфікації.

Втім реалії сьогодення вносять свої корективи в цей процес.

Освітяни Черкащини підтримують освітянську родину всієї України. Зокрема, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за підтримки Управління освіти і науки ОВА ініційовано волонтерський проєкт, за яким педагогічні працівники Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та м.Києва, які потребують термінового підвищення кваліфікації, але які не мають змоги зробити це у своїх регіонах у зв’язку з активними бойовими діями на цих територіях, мають нагоду на безоплатній основі пройти навчання за програмою підвищення кваліфікації обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС) за дистанційною формою (в режимі офф-лайн).

Навчання організовує КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Реєстрація на перший набір слухачів триває до 7 квітня 2022 року за посиланням: https://bit.ly/3Lm8exC

Про дату початку навчання та посилання на освітню платформу буде повідомлено листом на вказану під час реєстрації персональну електронну адресу педагогічного працівника.

#разом_до_перемоги


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень