A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Золотоніська спеціалізована школа №1 Золотоніської міської ради Черкаської області

Адреса: м. Золотоноша, вул. Черкаська, 12

Телефон: (04737)53293

Директор: Горошочок Віктор Якович

У 1920 р. почала свою роботу  Золотоніська трудова школа №1.  На початку 30-х років школа перейменована у першу зразкову школу.

У 2004 р. школу реорганізовано у спеціалізовану школу з поглибленим вивченням економіки та правознавства. Відтоді склалася дієва та оптимальна модель навчально-виховного процесу, яка ґрунтується на засадах творчої співпраці, конструктивного діалогу та толерантності учнів, учителів та батьківської громади. 

У школі навчається 453 учнів, до послуг яких естетично оформлені навчальні кабінети, інформаційно-ресурсний центр – шкільна бібліотека, діє психологічна служба.

Методична проблема школи «Впровадження передових технологій у навчально-виховний процес. Виховання моральних якостей особистості». Над її реалізацією успішно працює  творчий, ініціативний, молодий колектив, колектив однодумців. Сьогодні у школі працює  46 учителів. Із них:«Учителів-методистів» - 2, «Старших учителів» – 9, вчителів вищої категорії –17, вчителів  першої категорії-12, вчителів другої категорії – 7, спеціалістів – 9, нагороджених нагрудним знаком «Відмінник освіти України» - 5.

Маємо успішний досвід із впровадження здоров’язберігаючих технологій і є переможцями Всеукраїнського конкурсу «Навчальний заклад як школа сприяння здоров’ю».

За вагомий внесок  у модернізацію та розвиток національної освіти школа нагороджена дипломами Міжнародної виставки « Сучасні навчальні заклади» у 2010, 2013, 2014 рр. Директора школи В.Я. Горошочка за активну наукову-методичну діяльність по удосконаленню процесу навчання і виховання відзначено на рівні Міністерства освіти і науки України.

Згідно з Національною стратегією розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 рр. школа бере участь у Міжнародному україно-польському проекті «Шкільна академія підприємництва», метою якого є системне і комплексне впровадження економічного виховання і навчання учнів на всіх рівнях загальної середньої освіти, підготовки педагогічних працівників, які мають дати учням знання, вміння та практично спрямовані навички з основ економіки. Бере участь у Всеукраїнському експерименті «Виховання  моральної самосвідомості дітей та учнівської молоді у позашкільній діяльності загальноосвітнього навчального закладу»

Створюємо освітній простір, що забезпечує  розвиток креативної особистості, здатної продуктивно здійснювати свою життєдіяльність у сучасних умовах, із розвиненим критичним мисленням, екологічною та правовою культурою, високою моральністю.

Учителі школи гідно представляють свій досвід на різних освітянських форумах. Створений у школі інноваційний простір сприяє впровадженню передового педагогічного досвіду. Вчителі школи беруть активну участь у щорічному конкурсі педагогічної майстерності, «Учитель року», виставках ППД. Тільки за останні п’ять років розроблено та видано 82 навчально-методичних посібників та понад 54 цифрових ресурсів. Стимулюємо дослідницьку діяльність учнів та вчителів.

Організація виховного процесу будується так, що в центр уваги ставиться особистість як суб’єкт виховання, розвиток її внутрішнього «Я», формування відповідального ставлення до себе, суспільства, природи, батьківщини.

Змістовним та цікавим є виховне середовище дитячих організацій  «Барвінкова країна» (1-4 класи), «Веселковий передзвін» (5-8 класи) та клуб старшокласників «Лідер». Вагомий потенціал щодо формування особистості школяра мають щорічні загальношкільні конкурси «Клас року», «Учень року» та «Вчинок року». Працює 17 гуртків та спортивних секцій, якими охоплені практично всі учні школи. Систему виховання спрямовуємо на формування патріотизму, лідерства та високої духовності.

Фасад школи

Класна кімната 1 класу

Класна кімната 3 класу

Коридорами школи

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень