Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Золотоніська спеціалізована школа інформаційних технологій № 2 Золотоніської міської ради Черкаської області

Адреса:  м. Золотоноша, вул. Миколаївська, 5

Телефон: 5 – 32 – 95

Директор: Вертипорох Олена Миколаївна

Дата створення: 17 грудня 1959 року.

В минулому – Золотоніська залізнична школа № 21 Одесько-Кишинівської залізниці

З 1963 року по 2005 рік – Золотоніська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №

З 19 серпня 2005 року – Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій

Кількість учнів - 425.

У школі працює 44 учителів, із них:

  • 23 – мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»;
  • 5 – «Спеціаліст І категорії»;
  • 6 – «Спеціаліст ІІ категорії»;
  • 10 – «Спеціаліст»;
  • 6 – вчителі мають звання «Вчитель-методист»;
  • 4 – вчителів – «Старший вчитель»

7 вчителів є переможцями обласного етапу конкурсу «Вчитель року».

Школа працює над проблемою «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій як засіб реалізації особистісно-орієнтованого навчання та виховання».

У школі обладнано 22 навчальних кабінетів, 2 кабінети робототехніки. Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 29 гуртків різних напрямів, якими охоплено

82 % учнів. До послуг учнів надається спортивний зал, клас хореографії, бібліотека, яка має комп’ютер, підключений до мережі Інтернет, шкільна їдальня, медичний кабінет. Сучасними комп’ютерами з підключенням до мережі Інтернет та проекторами обладнано  всі навчальні кабінети.

Вчителі школи володіють методикою використання інформаційних технологій.

У 2006 році підписана угода про співпрацю школи з Академією Міннехаха (США, Міннесота). За результатами угоди було проведено ряд літніх проектів по обміну досвідом викладання англійської мови учням 1-11 класів. Завдяки фінансовій підтримці сестринської школи було придбано комп’ютерний клас, мультимедійний проектор, фотоапарат та обладнано кабінет іноземних мов.

Школа підписала тристоронні угоди про співпрацю з ДП «Златодар» та двома вищими навчальними закладами: ЧДТУ та ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

Учні нашої школи у минулому 2016-2017 навчальному році за підсумками другого туру Всеукраїнських  олімпіад 11 учнів школи стали переможцями.

Систематично в навчальному закладі ведеться робота з обдарованими дітьми. В обласному турі захисту робіт МАН в цьому навчальному році взяли участь 2 учні. Васильчук М. (10 клас) в секції «Математика» (кер. С.М. Лискова) та Тараненко Д. (11 клас)в секції «Психологія» (кер. І.А.Вербицька) 4 випускники школи нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» - Квач Т., Гермаш А., Романенко Н., Пономаренко О. Срібною медаллю нагороджена Пеліпенко А.

Спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій є громадсько-активною школою (ГАШ), яка приймає участь у міжнародному проекті «Медіа Освіта». Навчальний заклад нагороджений грамотою за активне упровадження у навчальний процес освітніх технологій, срібною медаллю як лауреат конкурсу «Інноватика у сучасній освіті» у номінації: «Інновації у використанні інформаційно-комунікативних технологій в освітньому процесі» та золотою медаллю у номінації «Соціальне партнерство підприємств в бізнес-структур в контексті модернізації освіти». Школа бере участь в обласному проекті «Інноваційні школи Черкащини» та у Всеукраїнському пілотному проекті впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти. 

Фасад школи

Кабiнет робототехнiки

Кабiнет iсторiї

Кабiнет обслуговуючої працi

Кабiнет початкових класiв (1А)

Кабiнет початкових класiв (1Б)