A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Золотоніська спеціалізована школа інформаційних технологій № 2 Золотоніської міської ради Черкаської області

Адреса:  м. Золотоноша, вул. Миколаївська, 5

Телефон: 5 – 32 – 95

Директор: Вертипорох Олена Миколаївна

Дата створення: 17 грудня 1959 року.

В минулому – Золотоніська залізнична школа № 21 Одесько-Кишинівської залізниці

З 1963 року по 2005 рік – Золотоніська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №

З 19 серпня 2005 року – Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій

Кількість учнів - 425.

У школі працює 44 учителів, із них:

  • 23 – мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»;
  • 5 – «Спеціаліст І категорії»;
  • 6 – «Спеціаліст ІІ категорії»;
  • 10 – «Спеціаліст»;
  • 6 – вчителі мають звання «Вчитель-методист»;
  • 4 – вчителів – «Старший вчитель»

7 вчителів є переможцями обласного етапу конкурсу «Вчитель року».

Школа працює над проблемою «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій як засіб реалізації особистісно-орієнтованого навчання та виховання».

У школі обладнано 22 навчальних кабінетів, 2 кабінети робототехніки. Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 29 гуртків різних напрямів, якими охоплено

82 % учнів. До послуг учнів надається спортивний зал, клас хореографії, бібліотека, яка має комп’ютер, підключений до мережі Інтернет, шкільна їдальня, медичний кабінет. Сучасними комп’ютерами з підключенням до мережі Інтернет та проекторами обладнано  всі навчальні кабінети.

Вчителі школи володіють методикою використання інформаційних технологій.

У 2006 році підписана угода про співпрацю школи з Академією Міннехаха (США, Міннесота). За результатами угоди було проведено ряд літніх проектів по обміну досвідом викладання англійської мови учням 1-11 класів. Завдяки фінансовій підтримці сестринської школи було придбано комп’ютерний клас, мультимедійний проектор, фотоапарат та обладнано кабінет іноземних мов.

Школа підписала тристоронні угоди про співпрацю з ДП «Златодар» та двома вищими навчальними закладами: ЧДТУ та ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

Учні нашої школи у минулому 2016-2017 навчальному році за підсумками другого туру Всеукраїнських  олімпіад 11 учнів школи стали переможцями.

Систематично в навчальному закладі ведеться робота з обдарованими дітьми. В обласному турі захисту робіт МАН в цьому навчальному році взяли участь 2 учні. Васильчук М. (10 клас) в секції «Математика» (кер. С.М. Лискова) та Тараненко Д. (11 клас)в секції «Психологія» (кер. І.А.Вербицька) 4 випускники школи нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» - Квач Т., Гермаш А., Романенко Н., Пономаренко О. Срібною медаллю нагороджена Пеліпенко А.

Спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій є громадсько-активною школою (ГАШ), яка приймає участь у міжнародному проекті «Медіа Освіта». Навчальний заклад нагороджений грамотою за активне упровадження у навчальний процес освітніх технологій, срібною медаллю як лауреат конкурсу «Інноватика у сучасній освіті» у номінації: «Інновації у використанні інформаційно-комунікативних технологій в освітньому процесі» та золотою медаллю у номінації «Соціальне партнерство підприємств в бізнес-структур в контексті модернізації освіти». Школа бере участь в обласному проекті «Інноваційні школи Черкащини» та у Всеукраїнському пілотному проекті впровадження нового державного стандарту початкової загальної освіти. 

Фасад школи

Кабiнет робототехнiки

Кабiнет iсторiї

Кабiнет обслуговуючої працi

Кабiнет початкових класiв (1А)

Кабiнет початкових класiв (1Б)

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень