Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Новини

Тиждень здоров`я

Дата створення: 10:01 11.12.2018

 В останній день Тижня здоров’я учні 5-8 класів організували фіззарядку для молодших школярів . Хлопці й дівчата показували різні вправи, а малеча дружно виконувала їх. Щоб зробити зарядку більш цікавою, семикласники придумали  захоплюючу казочку.

Флешмоб "Я вільний від мобільного телефону"

Дата створення: 09:47 11.12.2018

Сьогодні учні нашої школи провели флешмоб «Я вільний від мобільного телефону!». Відомо, що надмірне використання цього гаджету негативно впливає на  дітей: погіршується зір і пам’ять, знижується імунітет, виникає безсоння і почуття тривоги.

Змагання з баскетболу

Дата створення: 09:37 11.12.2018

Завершилися шкільні змагання з баскетболу між хлопцями. Хорошу гру показала команда 9-Б класу. ІІІ місце вибороли баскетболісти  9-А класу. Другими стали десятикласники. І перемогу здобули досвідчені хлопці 11 класу, які й отримали з рук директора школи перехідний кубок. Ми раді вітати спортсменів школи з успішними виступами, вчителів – з відмінними результатами учнів. Всім  бажаємо нових спортивних перемог!

У дружньому колі вчителів математики

Дата створення: 09:13 11.12.2018

6 грудня відбувся міський семінар вчителів математики міста Золотоноші. Організаторами заходу став учительський колектив Золотоніської гімназії ім.С.Д.Скляренка.

Вітання

Дата створення: 09:06 11.12.2018

Учень 9-А класу Бакай Роман став представником учнівського колективу школи в молодіжній міській раді. Він виступив з планом своєї роботи під час виборів міського молодіжного мера, що пройшли у Будинку дитячої та юнацької творчості.

Напиши листа солдату

Дата створення: 09:03 11.12.2018

До Дня Збройних Сил України учні п’ятих класів взяли участь у міській акції “Напиши листа солдату».  Діти вітали захисників з професійним святом, прийдешніми Новорічними святами, бажаючи всім миру, здоров’я, добра і радості.

Міжнародний день волонтера

Дата створення: 09:00 11.12.2018

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Вітаємо всіх небайдужих вчителів, дітей, батьків, які виявляють милосердя, надають безкорисливу  допомогу, виховують патріотизм та підтримують Україну.

Зроби фізичну вправу – отримай яблуко

Дата створення: 08:57 11.12.2018

У середу на учнів нашої школи чекав приємний сюрприз. Всім учасникам акції «Зроби фізичну вправу – отримай яблуко» можна було безкоштовно отримати смачні свіжі фрукти. Їх роздавали члени учнівського самоврядування тим, хто виконає якусь фізичну вправу.

Зимові розваги

Дата створення: 17:06 05.12.2018

Сьогодні, у другий день Тижня здоров’я школярів чекали зимові розваги на свіжому повітрі. Тому на великій перерві всі бажаючі (серед них були не лише хлопці, а й дівчатка) вишикувалися у чергу, аби взяти участь у змаганнях «Стрільба у ціль». «Стріляли», звичайно, сніжками. А переможці отримували крім схвальних аплодисментів ще й цукерку від голови учкому Носенка Максима. Час провели не лише весело, а й з користю для здоров’я.

Благодійний ярмарок

Дата створення: 16:19 05.12.2018

В понеділок зранку учні та батьки ЗОШ № 6  поспішали на шкільний Зимовий ярмарок, де вже лунала весела музика. Школярі торгували смаколиками, приготовленими вдома з батьками чи власноруч. Тут і різноманітне печиво, і тортики, і піца, і цукерки, і фрукти. Покупців не бракувало. Було гамірно і весело. Всі знали, що гроші від ярмарку підуть на придбання подарунків дітям з особливими потребами та проведення шкільних Новорічних свят.