Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Новини

Є люди, як зорі

Дата створення: 15:59 05.12.2018

        Є люди, як зорі. Вони згасають, а світло, яке вони дали, ще довго мандрує Всесвітами наших душ, нагадуючи кожному, хто ми, що ми, для чого ми… Таким був Іван Семенович Дробний - світла, добра, чуйна людина. Педагог, наставник, порадник, друг, товариш. Відмінник народної освіти, Член Спілки письменників України, ветеран праці, почесний громадянин міста Золотоноші.

Проект «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів»

Дата створення: 16:26 29.11.2018

Уже майже два місяці Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат бере участь у проекті «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів».

Семінар вчителів художньої культури

Дата створення: 16:22 29.11.2018

28 листопада учителі художньої культури та мистецтва усіх шкіл міста зібралися у Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті на практичний семінар з проблеми "Інтеграція освітньої діяльності на уроках художньої культури".

Марафон написання листів

Дата створення: 12:49 28.11.2018

Учні ЗОШ № 6 долучилися до Всесвітнього правозахисного Марафону написання листів2018 від Amnesty International в Україні. 7-класники разом з координаторкою марафону Третяк Валентиною Миколаївною та класним керівником Єршовою Юлією Василівною взяли активну участь в акції, збирали підписи та писали листи на підтримку людей, чиї права були порушені.

«Ми із спортом дружимо, виростаєм дужими».

Дата створення: 12:46 28.11.2018

Дошкільний навчальний заклад  «Ялинка» в місті Золотоноша є опорним по вихованню в дітей навичок здорового способу життя. З цією метою  з  дітьми проводиться ціла система оздоровчої роботи .

Веселі гостини

Дата створення: 12:42 28.11.2018

        Цими днями дошкільнята старшої групи «Метелик» дитячого садочка «Берізка» завітали в гості до бабусі Ганусі. Бабуся для них відкрила свою незвичайну скриню, в якій вона зберігає  оберіг свого народу й роду – гарне і неповторне українське вбрання.

День Гідності та Свободи

Дата створення: 09:21 22.11.2018

З 21 листопада по 9 грудня загальноосвітні навчальні заклади міста Золотоноша долучаються до відзначення Всесвітнього дня Гідності. З учнями шкіл проводяться виховні години, уроки гідності та інші виховні заходи.

«Коло єднання»

Дата створення: 09:32 20.11.2018

В рамках проведення у школі Тижня толерантності відбулося «Коло єднання» для учнів 3-4 класів. Діти стали у коло і дружно виконували різні завдання: віталися один з одним, пускали хвильку, шукали друга за допомогою смайликів. А також  вивчили нову кричалочку:

Мультики про толерантність

Дата створення: 09:30 20.11.2018

В останній день шкільного Тижня толерантності учні 3-4 класів подивилися  та обговорили мультфільми про толерантність. Педагог-організатор Карпенко І.М. пояснила дітям, як пов’язані з толерантністю  такі поняття як повага, милосердя, доброта, терпіння. На основі прикладів з життя школярі давали відповіді на питання чи потрібно соромитися того, що ти інший, як толерантність допомагає у спілкуванні  тощо. А веселі та повчальні історії та мультики вчили учнів мистецтву толерантного ставлення один до одного.

Свято-зустріч трьох поколінь

Дата створення: 09:22 20.11.2018

«З родини йде життя людини», «Без сім’ї немає щастя на землі», говорять на Україні. Сім’я – святиня людського духу, шляхетних почуттів; кохання, любові, вірності.